• Medewerkers

Groepen

Groep 1A/2A

Berdine van Horssen

Berdine van Horssen

Klassenassistent

Christel de Lang

Christel de Lang

Leerkracht

Ees de Fockert

Ees de Fockert

Leerkracht

Irene Boecker

Irene Boecker

Klassenassistent

Groep 1B/2B

Aike Stevens

Aike Stevens

Leerkracht

Fiona van der Waaij

Fiona van der Waaij

Klassenassistent

Martine Metaal

Martine Metaal

Klassenassistent

Nicole van de Bunt

Nicole van de Bunt

Leerkracht

Groep 1C

Heleen Romeijn

Heleen Romeijn

Leerkracht

Jorine van der Grift

Jorine van der Grift

Klassenassistent

Karin Heijstek

Karin Heijstek

Klassenassistent

Yvonne Couprie

Yvonne Couprie

Leerkracht

Groep 2D

Denise de Kruijf

Denise de Kruijf

Klassenassistent

Hilde Peek

Hilde Peek

Klassenassistent

Ingrid Akster

Ingrid Akster

Leerkracht

Groep 3A

Dyjana van der Vlag

Dyjana van der Vlag

Klassenassistent

Jenny Ossendorp

Jenny Ossendorp

Klassenassistent

Marlies van Dijk

Marlies van Dijk

Leerkracht

Thomas Hovels

Thomas Hovels

Leerkracht

Groep 3B

Berdine van Horssen

Berdine van Horssen

Klassenassistent

Jonne van Kooten

Jonne van Kooten

Klassenassistent

Wietske Huizinga

Wietske Huizinga

Leerkracht

Groep 4A

Carin Wichers

Carin Wichers

Leerkracht

Fiona van der Waaij

Fiona van der Waaij

Klassenassistent

Karin Heijstek

Karin Heijstek

Klassenassistent

Groep 4B/5A

Dyjana van der Vlag

Dyjana van der Vlag

Klassenassistent

Mariska Markenhof

Mariska Markenhof

Leerkracht

Mariska Verkade

Mariska Verkade

Klassenassistent

Peta Bregman

Peta Bregman

Leerkracht

Groep 5B

Ria Frowein

Ria Frowein

Leerkracht

Groep 6A

Mariska Markenhof

Mariska Markenhof

Leerkracht

Mark Aarnoudse

Mark Aarnoudse

Leerkracht

Groep 7/8

Koen Jongma

Koen Jongma

Leerkracht

Intern begeleiders

Leonie Bernson – Tulleken

Leonie Bernson – Tulleken

Intern begeleider 5-8

Monique de Poorter

Monique de Poorter

Intern begeleider groep 3-4

Tyrsa Detmers

Tyrsa Detmers

Intern begeleider groep 1-2

Orthopedagoog/psychologisch assistent

Els Hartvelt

Els Hartvelt

Orthopedagoog

Gerda Tjerkstra

Gerda Tjerkstra

Orthopedagoog

Sanne Snijders

Sanne Snijders

Psychologisch assistent

Logopedisten

Anouk Pieterse

Anouk Pieterse

Logopedist

Baukje Kingma

Baukje Kingma

Logopedist

Johanneke Uittenbroek

Johanneke Uittenbroek

Logopedist

Kim van Dijk

Kim van Dijk

Logopedist

Marion Roelandse

Marion Roelandse

Logopedist

Marloes van Eck

Marloes van Eck

Logopedist

Myrthe de Jong

Myrthe de Jong

Coördinator logopedisten

Rhodé Boef

Rhodé Boef

Logopedist

Wietske van Mourik

Wietske van Mourik

Logopedist

Willemieke Zelhorst

Willemieke Zelhorst

Logopedist

Vakleerkrachten

Bea van Beek

Bea van Beek

Gym

Jordi Lodder

Jordi Lodder

Gym

Maurits Willemsen

Maurits Willemsen

Muziek

Ondersteunend personeel

Coby Oosterlaken

Coby Oosterlaken

Administratie

Margot van Dijk

Margot van Dijk

Administratie

Patty van Panhuis

Patty van Panhuis

Administratie

Saskia Baarspul

Saskia Baarspul

Conciërge

Soufyan Aufi

Soufyan Aufi

Conciërge

Lerarenondersteuner

Franca Monné

Franca Monné

Leraarsondersteuner

Frank Kenter

Frank Kenter

Leraarsondersteuner

Hilda Garcia

Hilda Garcia

Leraarsondersteuner

Mariska Verkade

Mariska Verkade

leraarsondersteuning

Gebarencoach

Anke Esmeijer

Anke Esmeijer

Gebarencoach

Management team

Chantal Böke

Chantal Böke

Teamleider Rotsoord

Marijn Elands

Marijn Elands

Teamleider Rotsoord

Schoolmaatschappelijk werk

Thirza Voortman

Thirza Voortman

Maatschappelijk werker

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.